BOK:   tel. kom. 604 - 616 - 108    tel. (94) 36 - 63 - 816

ZAPALNICZKA BENZYNOWA Z GRAWEREM ZDJĘCIA ZAP 1

Recenzje
Cena podstawowa brutto: 80,00 zł
Cena priligy online sprzedaży brutto: 80,00 zł
Cena sprzedaży netto: 65,04 zł
Kwota podatku: 14,96 zł
Cena sprzedaży brutto: 80,00 zł
SKU: ZAP 1
ZAPALNICZKA BENZYNOWA Z TWOIM ZDJĘCIEM HIT CENOWY !!!
Wróć do: PAMIĄTKI

Zapalniczka benzynowa z wygrawerowanym zdjęciem. Zapalniczka wykonana jest z metalu w srebrnym kolorze, wypolerowana na lustro, o wymiarach 38-58 mm.  Cena dotyczy zapalniczki z jednostronnym grawerem zdjęcia ,pod zdjęciem możliwe jest wygrawerowanie krótkiego tekstu np. AMOR VINCIT OMNIA (MIŁOŚĆ ZWYCIĘŻY WSZYSTKO ).

Zdjęcie clomid online grawerowane jest na najnowszym technologicznie sprzęcie ,przy użyciu frezów diamentowych, co sprawia, że jest bardzo wyraźne i trwałe na wiele lat, praktycznie na całe życie.

 

Wystarczy przysłać na nasz  e-mai : zdjęcie, które ma się znaleźć na zapalniczce a my poddamy je obróbce i wygrawerujemy. Zdjęcie najlepiej przysłać z aparatu cyfrowego, może być również stare zdjęcie ,które możecie Państwo ze skanować i również przysłać na nasz    e-mail :  Istnieje możliwość wygrawerowania z tyłu zapalniczki dowolnego tekstu np. dedykację, datę itp. Na zapalniczce możemy wygrawerować jedną lub dwie osoby. Zapalniczka fotografowana jest pod pewnym kątem i dla tego na zdjęciach występują ciemne miejsca, które w rzeczywistości to błyszcząca powierzchnia. Ze względu na wyjątkowy charakter przedmiotu nie można zrobić lepszych zdjęć.  

 

Zapalniczki grawerowane są na najnowszym technologicznie sprzęcie, który zapewnia, że wyrób jest doskonały w każdym szczególe, grawer wykonywany jest za pomącą diamentu a jak wiemy jest to najtwardszy materiał na świecie , zapewnia to ,że grawer jest bardzo trwały i niezniszczalny. Grawer zdjęcia wygląda jak by był trójwymiarowy . Nie jest to robione starą technologią przy użyciu frezów z węglika spiekanego .My proponujemy Państwu głęboki grawer a nie powierzchniowe drukowanie jak robią to inne firmy. Jesteśmy firmą jubilerską działającą na rynku od ponad 20 lat ,doświadczenie zdobyte w tym czasie zapewnia, że nasze wyroby są doskonałe w każdym szczególe - 100% satysfakcji

 

Istnieje buy levitra online możliwość wygrawerowania z tyłu zapalniczki dodolnego tekstu np. dedykacja-dopłata 20 zł nie zależnie od dł tekstu.

Najczęściej grawerowana czcionka - nr.7

bizuteria1

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.
SREBRNA ŁYŻECZKA Ł 1 AG

Kontakt

Firma jubilerska Klejnot

Grzegorz Lewandowski

ul. Grunwaldzka 15

78-320 Połczyn-Zdrój

 tel. 604 - 616 - 108

 tel. (94) 36 kamagra online 63 816
mail: greglew2@wp.pl

Top