BOK:   tel. kom. 604 - 616 - 108    tel. (94) buy propecia online 36 - 63 - 816

Promocje

Nasze aukcje

O Firmie

Firma jubilerska „Klejnot” rozpoczęła działalność w 1991 roku. Zapoczątkowaną rodzinną tradycję z 1872 roku kultywujemy do dziś. Nauka złotnictwa jest przekazywana w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Do tajemniczych tradycji, dodajemy to, co najlepsze – najnowsze technologie i swoje serce. Wykonujemy pierścionki, kolczyki, zawieszki oraz bransoletki. Oferujemy także wszelkiego rodzaju naprawy biżuterii, jak i usługi na życzenie.

Naszym buy clomid HITEM są grawerowane zdjęcia, wykonane na złotych i srebrnych zawieszkach. Technologia jest unikatowa, ponieważ może się nią pochwalić zaledwie kilka firm w Europie. Jest to NOWOŚĆ na naszym kontynencie. Zdjęcia są grawerowane komputerowo, a diamentowy frez nadaje unikatową jakość. Zapewniamy, że każde „przenoszone” zdjęcie na płytkę, jest idealnym odbiciem oryginału.

Wykonujemy również usługi w zakresie grawerowania: obrączek, pierścionków, sygnetów, tabliczek okolicznościowych, wizytówek na drzwi. Grawer może być wykonany każdym rodzajem czcionki – według życzeń klienta. Proponujemy to, co do tej pory było nieosiągalne. To, co było do tej pory w sferze marzeń.

 

 

Serdecznie buy levitra online zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, oraz do naszego salonu.

 

 Grzegorz Lewandowski

Kontakt

Firma kamagra online jubilerska Klejnot

Grzegorz Lewandowski

ul. Grunwaldzka 15

78-320 Połczyn-Zdrój

 tel. 604 - 616 - 108

 tel. (94) buy priligy online 36 63 816
mail: greglew2@wp.pl

Top