BOK:   tel. kom. 604 - 616 - 108    tel. (94) 36 - 63 - 816

ZŁOTE SERDUSZKO Z TWOIM ZDJĘCIEM W 5 ZD AU

Recenzje
Cena podstawowa brutto: 970,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 970,00 zł
Cena buy levitra online sprzedaży netto: 788,62 zł
Kwota podatku: 181,38 zł
Cena sprzedaży brutto: 970,00 zł
SKU: W 5 ZD AU
WISIOREK Z TWOIM ZDJĘCIEM PR. ZŁOTA 0,585
Wróć do: wisiorki

 Złoty wisiorek pr 0,585  w kształcie serduszka  o wymiarach 23-24 mm    z wygrawerowanym zdjęciem, które zostanie przysłane na nasz e-mail. Waga wisiorka 2,500 gr. + - 0,200 gr. Wisiorek jest bardzo ładnie wytłoczony co sprawia, że wygląda na dużo cięższy.

 

NOWY WZÓR !!!!

Zdjęcie grawerowane jest na najnowszym technologicznie sprzęcie przy użyciu frezów diamentowych, co sprawia, że jest bardzo wyrażne i trwałe na wiele lat, praktycznie na całe życie.

Wisiorek w kształcie serduszka wykonany jest na płytce tłoczonej, co sprawia, że jest on bardziej okazały niż gładka blaszka. Tłoczona jest ramka co widać na zdjęciach. Na wisiorku możemy wygrawerować jedną lub dwie osoby.

 

Wystarczy przysłać na nasz e-mail zdjęcie, które   ma się znależć na wisiorku a my poddamy je obróbce i wygrawerujemy. Zdjęcie najlepiej przysłać z aparatu cyfrowego, może być również stare zdjęcie ,które możecie Państwo ze skanować i również przysłać na nasz e-    mail. Istnieje możliwość wygrawerowania z tyłu wisiorka dowolnego tekstu np. dedykację, datę i.t.p. 

  

GRAWER Z TYŁU WISIORKA NIEZALEŻNIE OD DŁ. TEKSTU JEDYNE 20 zł.

 

 

 

UWAGA !!!!  prezentowane zdjęcia nie oddają rzeczywistego wyglądu wisiorka, w realu wygląda on dużo lepiej.

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ WŁAŚNIE U NAS ?

Wisiorki buy propecia wykonywane są na najnowszym technologicznie sprzęcie, który zapewnia, że wyrób jest doskonały w każdym szczególe, grawer wykonywany jest za pomącą diamentu a jak wiemy jest to najtwardszy materiał na świecie , zapewnia to ,że grawer jest bardzo trwały i niezniszczalny. Grawer zdjęcia wygląda jak by był trójwymiarowy . Nie jest to robione starą technologią przy użyciu frezów z węglika spiekanego .My proponujemy Państwu głęboki grawer a nie powierzchniowe drukowanie jak robią to inne firmy. Jesteśmy firmą jubilerską działającą na rynku od ponad 20 lat ,doświadczenie zdobyte w tym czasie zapewnia, że nasze wyroby są doskonałe w każdym szczególe - 100% satysfakcji.

Najczęściej buy priligy grawerowana czcionka - nr.7

 

bizuteria1

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.
ZAWIESZKA Z CYRKONIĄ W 31 AUZŁOTY WISIOREK ZE ZDJĘCIEM W 19 ZD AU

Kontakt

Firma kamagra online jubilerska Klejnot

Grzegorz Lewandowski

ul. Grunwaldzka 15

78-320 Połczyn-Zdrój

 tel. 604 - 616 - 108

 tel. (94) 36 63 buy clomid 816
mail: greglew2@wp.pl

Top